ثبت نام در کارگزاری

ثبت نام در کارگزاری
  0
 18694

کاربران گرامی؛   

 در هر کجای ایران و در هر مکانی که هستید، پس از تکمیل مراحل سجام از طریق «سجام» بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب کارگزاری و یا دفاتر پیشخوان دولت، می توانید گام به گام از طریق راهنمای زیر، به آسانی و در کوتاه ترین زمان به صورت رایگان، عضو کارگزاری سرمایه و دانش شوید. پس از عضویت، می توانید از کلیه خدمات و امور مشتریان کارگزاری به صورت غیرحضوری در «سامانه گئو-خدمات غیرحضوری کارگزاری سرمایه و دانش»، برخوردار شوید.  


مقاله مرتبط: سامانه سجام چیست


گام اول)  ثبت نام و عضویت در کارگزاری برای مشتریان جدید به دو روش زیر است:             

روش ۱)   در روش نخست همه مشتریان؛ شامل افرادی که به تازگی کدبورسی دریافت کرده اند (از طریق ثبت نام در سامانه سجام، احراز هویت الکترونیکی و یا از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت) و همچنین اشخاصی که از قبل کد بورسی داشته اند و برای اولین بار قصد دارند عضو کارگزاری سرمایه و دانش شوند، می توانند با مراجعه به «سامانه جدید ثبت نام غیرحضوری» (ویژه مشتریان جدید) و انتخاب شعبه و با ورود به لینک اختصاصی شعبه مورد نظرشان، با تآیید اطلاعات منتقل شده از سامانه سجام، در کوتاه ترین زمان و به صورت رایگان، پس از دریافت رمز عبور سامانه های معاملاتی از طریق پیامک، مشتری کارگزاری سرمایه و دانش شوند. 

*  یادآوری:              

  • درنظر داشته باشید، استفاده از خدمات ثبت نام غیرحضوری در کارگزاری توسط این سامانه مختص افرادی است که می خواهند برای نخستین بار عضو کارگزاری سرمایه و دانش شوند. استفاده از این سامانه برای مشتریان قدیمی کارگزاری، امکان پذیر نیست.

  • استفاده از این امکان " هیچ محدودیت سنی " ندارد.

  • برای انجام ثبت نام غیرحضوری می بایست حتماً در سامانه سجام ثبت نام و کلیه مراحل سجام (شامل ثبت اطلاعات و احراز هویت سجام) را تکمیل کرده باشید. سپس با وارد کردن شماره همراه و آدرس ایمیلی که در سجام ثبت کرده اید، در «سامانه جدید ثبت نام غیرحضوری» (ویژه مشتریان جدید)، ثبت نام کرده و وارد سامانه شوید.

  • از جهت اینکه کلیه اطلاعات کاربران از سامانه سجام به صورت اتوماتیک وارد سامانه جدید ثبت نام غیرحضوری مشتریان می شود، اگر مایل به تغییر شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل، اطلاعات هویتی و مالی و سایر اطلاعات خود هستید، ابتدا وارد قسمت ثبت اطلاعات سجام (مرحله اول) شوید، از قسمت ویرایش اطلاعات و یا تغییر شماره تلفن همراه، تغییرات مورد نظر را انجام دهید و سپس وارد «سامانه جدید ثبت نام غیرحضوری» (ویژه مشتریان جدید) شوید.

  • جهت ثبت نام غیرحضوری، ابتدا اسامی و اطلاعات شعب کارگزاری را بطور کامل مرور کرده پس از انتخاب شعبه، روی لینک اختصاصی شعبه موردنظر کلیک کنید و ثبت نام خود را انجام دهید.

روش ۲)   درصورتی که تمایل به ثبت نام با روش های پیشنهادی ندارید، می توانید با مراجعه به نزدیک ترین دفتر پیشخوان دولت (طرف قرارداد کارگزاری) مراجعه و مراحل احراز هویت جهت عضویت در کارگزاری سرمایه و دانش را طی کرده و در کوتاه ترین زمان نام کاربری و رمز عبور جهت دسترسی به سامانه های معاملاتی را از طریق پیامک دریافت کنید.

گام دوم)    اگر مشتری قدیمی کارگزاری هستید و قصد به روز رسانی اطلاعات خود را دارید و یا به سامانه معاملات برخط (آنلاین) دسترسی ندارید و مایلید از این خدمات استفاده کنید، می توانید از طریق «سامانه گئو-خدمات غیرحضوری کارگزاری سرمایه و دانش» و انتخاب قسمت درخواست احراز هویت از این خدمات بهره مند شوید. 


مقاله مرتبط: شرکت کارگزاری چیست


*  راه های ورود به سامانه گئو-خدمات غیرحضوری کارگزاری سرمایه و دانش:

*  یادآوری:

  • این خدمات " فقط مخصوص مشتریان قدیمی کارگزاری است " (جهت به روزرسانی یا درخواست معاملات برخط) و مشتریان جدید برای ثبت نام نباید از این قسمت استفاده کنند.

  • جهت ثبت نام مجدد مشتریان قدیمی بصورت غیرحضوری پیش از ورود به سامانه با کارگزاری تماس بگیرید.

  • درخواست احراز هویت مجدد در این سامانه فقط برای مشتریان ساکن تهران و برخی از شهرهای حومه تهران، به صورت غیرحضوری انجام می شود.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha